Pirita Open 2016 50m vabalt

Naised

Üldarvestuse kohtNimiAegVanusegruppVanusegrupi kohtKlubiRiik
1Lotta Mäkinen34.25B1Laaksolahden TalviuimaritFIN
2Merle Vantsi35.12F1U-Club TallinnEST
3Kerry O'hara35.24C1South London Swimming ClubGBR
4Dorothee Stoffels35.71C2South London Swimming ClubGBR
5Jaimie Monahan36.02C3Coney Island Brighton Beach Open Water SwmmersUSA
6Mai Riin Salumaa36.29A1TopEST
7Diana Puttonen36.46B2ViktoriaRUS
8Kristiina Arusoo36.74C4U-KlubiEST
9Päivi Pälvimäki36.78F2Lohja OWSFIN
10Larisa Firsova37.74D1ViktoriaRUS
11Maari-Liisa Kartau37.89C521CC TriatloniklubiEST
12Irina Levina38.22F3ViktoriaRUS
13Jelena Savinkova38.78H1ViktoriaRUS
14Tatjana Šelkova39.64F4ViktoriaRUS
15Külli Tootsi39.84E1Tartu TaliujumiskeskusEST
16Katrin Peterson40.30D2Danske SpordiklubiEST
17Kate Steels-Fryatt40.65E2Eastleigh Swim ClubGBR
18Nicola Malin41.30F5South London Swimming ClubGBR
19Aldona Prusinowska41.51G1Mielenski Klub Morsow EskimosPOL
20Shelby Donoghue42.01D3Twisted stitchesGBR
21Kristine Rate42.01D4Raganas RoniLAT
22Outi Mäkinen42.05F6Laaksolahden TalviuimaritFIN
23Silvia Kruusla44.96I1Pärnu Talisuplejate SeltsEST
24Piret Mathiesen45.23G2Pärnu Talisuplejate SeltsEST
25Jaqueline Jänike45.24F7ESV Lok PotsdamGER
26Tatjana Aleksandrova45.37F8Aquaice Sport - TšuvaššiaRUS
27Kristel Kärner45.46D5Tallinna TaliujumiskeskusEST
28Loli Paz46.89C6C.N. AlcobendasESP
29Susan Rentoul47.27G3South London Swimming ClubGBR
30Patricia Mcqueen48.13H2Wild HighlandersSCO
31Anna Lopatkina48.70E3ViktoriaRUS
32Margy Sullivan48.90H3South London Swimming ClubGBR
33Karin Michels49.20E4Wild HighlandersSCO
34Maria Luisa Lozano Letelier49.64C7Laaksolahti TalviuimaritBRA
35Laura Kalnina50.13C8LatviaLAT
36Nicky Bennett50.84F9South London Swimming ClubGBR
37Kairi Kessler-Aho52.38D6SK MetsasõbradEST
38Ann Brimelow52.39I2South London Swimming ClubGBR
39Barbara Jennings54.01G4South London Swimming ClubGBR
40Sinne Lundgaard Rasmussen54.86F10DenmarkDEN
41Riitta Lampela56.97I3Helsinki MeriuimaritFIN
42Helen Ollep57.54E5Pärnu Talisuplejate SeltsEST
43Mariia Yrjö-Koskinen57.57F11International Winter Swimming AssociationFIN
44Sarah Cummings58.15B3FLOWSGBR
45Malgorzata Baranska58.37F12Leba Mors PolandPOL
46Jekaterina Andrejeva59.00D7Jelgavas RoniLAT
47Silvi Salupere1:01.77H4Tartu TaliujujadEST
48Baiba Strautmane1:02.22G5Riga Rowers ClubLAT
49Patrizia Ballabio1:04.26F13IISA ItalyITA
50Anda Zvigule1:07.51G6Ozolnieku Roni clubLAT
51Jelena Kovalova1:09.07E6Latvijas RonisLAT
52Irina Stankevica1:10.78F14Latvijas RoniLAT
53Ülle Miil1:17.23E7Pärnu Talisuplejate SeltsEST
54Malle Elvet1:26.94I4Tartu TaliujujadEST
55Liga Saulite2:05.13J1Latvijas RonisLAT
N/AKaren WeirNot startedEWild West Winter SwimmersGBR

Mehed

Üldarvestuse kohtNimiAegVanusegruppVanusegrupi kohtKlubiRiik
1Alar Lodi27.27B1Ujumise SpordiklubiEST
2Bruno Nopponen28.18D1Viimsi VeeklubiEST
3Dmitry Koshel28.39C1Minsk BelgartBLR
4Henri Kaarma28.61D2Viimsi VeeklubiEST
5Joel Armei29.11D3Viimsi VeeklubiEST
6Mihhail Šarov29.79C2Morzhi Kupchino, St.PetersburgRUS
7Konstantin Goldberg29.91E1U-Club TallinnEST
8Egert Paat30.06C3Järveotsa SKEST
9Christof Wandratsch30.94E2SERWUS Burghausen e.VGER
10Aivar Rosenberg31.04C4Tallinna TaliujumiskeskusEST
11Artur Tikkerbär31.27G1U-KlubiEST
12Rory Fitzgerald31.31G2Winchester City PenguinsGBR
13Alexander Telyatyev31.44B2ViktoriaRUS
14Johann Hermlin31.44A1Tallinna TaliujumiskeskusEST
15Dmitri Ponomarjov32.51D4ViktoriaRUS
16Aleksei Tereštšenkov33.09F1U-Club TallinnEST
17Igor Lukin33.49G3ViktoriaRUS
18Margus Püvi33.66E3Tartu TaliujumineEST
19Andis Bukonts33.70G4Ozolnieku Roni clubLAT
20Martin Kuchenmeister33.90E4TEAM ErdingerGER
21Artjom Kuznetsov34.26B3Saint-PetersburgRUS
22Dawid Tolloczko34.27A2Leba Mors PolandPOL
23Taavi Kainel34.34D5Suprema Adventure TeamEST
24Damian Wawrzynkiewicz35.66C5Mielenski Klub Morsow EskimosPOL
25Nils Lundmark35.67D6Umea Polarbear SocietySWE
26Kristjan Kajaste35.81C621CC TriatloniklubiEST
27Stuart Hinde35.96F2YorkshireGBR
28Vladislavs Bergmanis36.21C7NovatorsLAT
29Juris Andzans36.69F3AizputeLAT
30Jonathan Cowie37.07D7South London Swimming ClubGBR
31Janek Ollep37.34E5Pärnu Talisuplejate SeltsEST
32Lembit Laht37.63I1U-KlubiEST
33Carl Richards37.81E6South London Swimming ClubGBR
34Richard Tricker38.49E7South London Swimming ClubGBR
35Mihhail Bõtškov38.78C8InFocusEST
36Peeter Järvelaid38.98C9KalamajaEST
37Siim Kukk39.03C10Tartu TaliujujadEST
38Valentin Jefimov39.19D8Tallinna TaliujumiskeskusEST
39Leonid Petrov39.24H1ViktoriaRUS
40Ivans Bergmanis39.88I2NovatorsLAT
41Reijo Lehtonen39.90I3Kuusijärven JääkarhutFIN
42Martin Siddall40.05H2SheffieldGBR
43Marko Põder40.24C11PiritaEST
44Roman Karkachev40.28E8Ozerki St. PetersburgRUS
45Fridons Pipija40.95G5Ventspils J?ras LauvasLAT
46Priit Lambing40.96C12Haapsalu TaliujumineEST
47Ove Pärn40.99E9PiritaEST
48Ben Bennett41.23G6South London Swimming ClubGBR
49James Brooke Turner41.36G7South London Swimming ClubGBR
50Ahti Raba41.69C13TallinnEST
51Aleksandrs Mihailenko41.89C14Jelgavas RoniLAT
52Siim Käba42.34C15TallinnEST
53Sergey Potapov43.57C16Saint PetersburgRUS
54Maciej Baranski43.70E10Leba Mors PolandPOL
55Georgi Tinjakov43.77G8U-KlubiEST
56Vitali Beljajev44.34H3ViktoriaRUS
57Sulev Marja45.61G9JK Hermes VaabinaEST
58Tarvo Toom45.83C17Ühinenud gängstaräpparidEST
59Aleksandr Besklubenko46.96G10RigaLAT
60Luciano Santambrogio48.37G11IISA ItalyITA
61Gregory Witham50.18D9South London Swimming ClubGBR
62Aivo Sepp51.93E11ViimsiEST
63Roy Mcqueen53.37I4Wild HighlandersSCO
64Hendrik De Bondt58.81F4Tallinna TaliujumiskeskusNED
65Wojciech Grabowski1:12.99I5Leba Mors PolandPOL
66Peter Hartley1:13.63E12FLOWSGBR
67Juri Ponomarjov1:18.41J1ViktoriaRUS
68Boris Ratušnõi1:50.27J11Sankt-PetersburgRUS
N/ARene KalmaruNot startedCTallinna TaliujumiskeskusEST
N/AKari KadakNot startedCPiritaEST
N/AYahor SalabutauNot startedCMinsk BelgartBLR