Iceswim Festival 2021 25m rinnuli

Naised

Üldarvestuse kohtNimiAegVanusegruppVanusegrupi kohtKlubi
1Diana Kutsareva19.4720-301Ujumise Spordiklubi
2Diana Timermane20.2220-302Tartu Taliujumiskeskus
3Eili Paap21.3140-501U-Klubi
4Gerli Savila21.4720-303Ujumise Spordiklubi
5Merili Palu21.5130-401Taliujumine Nõmmel
6Merle Vantsi21.750-601U-Klubi
7Eneli Pall21.8740-502U-Klubi
8Sofia Green22.0140-503Kalaranna Talisuplejad
9Triinu Pall23.720-201SAK Tartu
10Merilin Metsalu22.1130-402Kalaranna Talisuplejad
11Kärt Krautman24.2130-403NoblaSulps
12Anželika Leštšenko24.5850-602Shark
13Tiina Noot24.5950-603Noblessneri hülged
14Külli Tootsi25.5850-604Tartu Taliujumiskeskus
15Liina Kärdi25.7730-404Alesti karjäär
16Maili Jorro26.1530-405Männiku taliujujad
17Sirje Voolmaa26.6360-701U-Klubi
18Anu Karusaar-Janno27.3560-702Kalaranna Talisuplejad
19Eha Lilienthal27.7570+1U-Klubi
20Jaana Leht28.3140-504U-Klubi
21Merjan Savila28.5150-605Kalaranna Talisuplejad
22Silvi Salupere28.7260-703Tartu Taliujumiskeskus
23Leena Simm31.1140-505Kalaranna Talisuplejad
24Natalia Petushok31.7450-606Jelgavas Roni Winter Swimming Club
25Kristiina Sarnet32.6940-506Tallinna Taliujumiskeskus Pirital
26Juliana Valmra35.4940-507NoblaSulps
27Anda Zvigule35.8460-704Ozolnieku roni, Latvia
28Janne Timmotalo37.0330-406Tallinna Taliujumiskeskus Pirital
29Tiina Säälik37.2950-607Jõgeva Taliujujad
30Virge Õismäe39.1650-608Tallinna Taliujumiskeskus Pirital
31Sylvia Wrigley42.0850-609Tallinna Taliujumiskeskus Pirital
Liilian JaanisteDNS30-40Harku järve talisuplejad

Mehed

Üldarvestuse kohtNimiAegVanusegruppVanusegrupi kohtKlubi
1Tiit Matvejev16.3820-301Ujumise Spordiklubi
2Alder Harkmann16.4530-401U-Klubi
3Rauno Pärg16.6130-402Kalaranna Talisuplejad
4Daniel Pälling16.8820-302Tallinna Taliujumiskeskus Pirital
5Rihard Viherpuu17.70-201Tallinna Taliujumiskeskus Pirital
6Jaanus Kaska18.1450-601U-Klubi
7Timo Võsokovski18.250-202Vaskjala talisuplejad
8Mihails Petrišins18.4530-403Jelgavas Roni
9Meelis Ventsel18.9530-404Pärnu Talisuplejate Selts
10Aleksei Tereštšenkov19.6150-602U-Klubi
11Aleksandrs Jakovļevs19.7250-603International Winter Swimming Association
12Rene Võsokovski20.380-203Vaskjala talisuplejad
13Joosep Simm20.3930-405Kalaranna Talisuplejad
14Olev Kooskora21.360-701U-Klubi
15Mart Nöps21.6750-604Tartu Taliujumiskeskus
16Egert Erm22.8530-406Tartu Taliujumiskeskus
17Kristian Pärtma23.0330-407Tallinna Taliujumiskeskus Pirital
18Robert Sarnet23.3720-303Tallinna Taliujumiskeskus Pirital
19Jevgeni Tsernomorov23.5530-408Tallinna Taliujumiskeskus Pirital
20Meelis Kalda23.7540-501G4S Spordiklubi
21Henri Gostsõllo23.9730-409Tallinna Taliujumiskeskus Pirital
22Tiit Linde24.1850-605Tartu Taliujumiskeskus
23Georgi Tinjakov24.6260-702U-Klubi
24Peep Okk24.7150-606Tartu Taliujumiskeskus
25Hannes Viherpuu24.8650-607Tallinna Taliujumiskeskus Pirital
26Sebastian Vene25.1820-304
27Aivar Tugedam26.3240-502Kalaranna Talisuplejad
28Mirjo Koit27.5630-4010Ühes Loodusega
29Konstantin Gavrilenko31.6950-608Tallinna Taliujumiskeskus Pirital
Tõnis OppiDNS30-40Kuujääbikud
Eduard SaarDNS60-70U-Klubi
Raoul JohansonDNS50-60Pärnu
Erkki KasenurmDNS40-50Kalaranna Talisuplejad
Vladimir GrebenjukDNS30-40
Antti AdurDNS30-40Kalaranna Talisuplejad