Pirita Open 2017 200m vabalt

Naised

Üldarvestuse kohtNimiAegVanusegruppVanusegrupi kohtKlubiRiik
1Barbara Hernandez2:46.65C1ChileCHL
2Lotta Mäkinen2:49.79B1FIN
3Beletskaia Oksana2:53.88D1Vladivostok, Orca DV, RussiaRUS
4Tatjana Gavrilenkova2:58.57D2PingvinRUS
5Maller Ludmila3:17.32G1Novosibirsk, Olimp K-19, RussiaRUS
6Liis-Grete Arro3:18.16B2EST
7Nadja Joy Tønnesen3:21.10C2CopenwaterDEN
8Külli Tootsi3:25.20F1Tartu TaliujumineEST
9Chizhova Mariia3:34.02D3Vladivostok, Orca DV, RussiaRUS
10Renata Polańczyk3:34.08G2WejherowoPOL
11Shelby Donoghue3:43.94D4Generally NorthernUK
12Outi Mäkinen3:51.83F2FIN
13Mandy Byrnes3:58.97E1Chalkwell RedcapsUK
14Jane Bell4:03.21D5Borough of Southend Swimming ClubUK
15Ekaterina Artemieva4:14.04F3Victoria, PetrozavodskRUS
16Sinne Lundgaard4:22.15F4DEN
17Silvi Salupere4:46.16H1Tartu TaliujumineEST
18Victorine Mcfarlane5:01.62H2UK
19Anna Suszynska5:42.12I1Gdynia Walrus ClubPOL
20Marina Schwarz5:44.51F5IndependentGER
21Tatjana Redkina6:26.72C3AkvAiSport-TjumenRUS
N/AJaqueline JänikeDNSGESV Lok PotsdamGER
N/AChizhova ElizavetaDNSBVladivostok, Orca DV, RussiaRUS

Mehed

Üldarvestuse kohtNimiAegVanusegruppVanusegrupi kohtKlubiRiik
1Henri Kaarma2:14.94D1VIMEST
2Benjamin Konschak2:15.90C1TIB 1848GER
3Gulakov Aleksei2:16.80C2Vladivostok, Orca DV, RussiaRUS
4Andres Olvik2:18.79C3EST
5Bruno Nopponen2:21.35D2Viimsi VeeklubiEST
6Christof Wandratsch2:21.80F1Serwus BurghausenGER
7Rauno Pärg2:34.91B1EST
8Akulov Denis2:35.37E1Vladivostok, Orca DV, RussiaRUS
9Jochen Aumüller2:37.47D3TSV Bernau SwimmingGER
10Alder Harkmann2:42.17C4Meisterujumise U-KlubiEST
11Mihails Petrisins2:43.36C5LAT
12Piotr Biankowski2:45.78D4Polish Extreme Ice SwimmingPOL
13Andrei Zamyslov2:47.60D5Serebrjanõi borRUS
14Dmitrii Ponomarev2:51.01E2Victoria, PetrozavodskRUS
15Igor Kopitenko2:51.09C6Belgart.BelarusBLR
16Ergo Tamm2:51.86C7TriSmileEST
17Aleksei Tereštšenkov2:52.67F2U-ClubEST
18Aivar Rosenberg2:54.37D6Tallinna TaliujumiskeskusEST
19Dokuchaev Oleg2:57.52F3Vladivostok, Orca DV, RussiaRUS
20Aleksandr Vinogradov3:03.81G1BelgorodRUS
21Shaun Hales3:06.07C8UK
22Maciej Napoleon Ogrodnik3:11.08B2Polish Ogrodnik TeamPOL
23Michael Ward3:17.01C9UK
24Tomasz Małkowski3:18.44F4Sopocki Klub MorsówPOL
25Jānis Bunna3:24.53D7Kengaraga RoniLAT
26Alexandre Fuzeau3:35.78F5vikings of rouenFRA
27Piotr Baran3:36.10D8Grupa Piotra - Sztafeta NadzieiPOL
28Dmitry Vakhrushev3:40.86E3Murmansk Association Ice SwimmingRUS
29Raido Laidla3:41.40C10Tallinna TaliujumiskeskusEST
30Stanislav Shumyakov3:42.00G2Belgart.BelarusBLR
31Aleksandrs Jakovlevs3:44.10E4Jelgavas Roni Winter Swimming ClubLAT
32Valentin Jefimov3:50.14D9Tallinna TaliujumiskeskusEST
33Redy Redfern3:58.70G3PHLUK
34Roman Karkachev4:00.18E5SPbWSF, St. PetersburgRUS
35Remo Joeorg4:07.81C11EST
36Ahti Raba4:08.30C12Tallinna TaliujumiskeskusEST
37Sergei Bukharin4:14.54G4Moskovski klubRUS
38Mart Nöps4:29.73E6Spordiklubi AK RahingeEST
39Nikolai Pribylski4:32.40H1Pärnu Talisuplejate SeltsEST
40Joseph Kotrie-Monson4:37.59C13MOst Extreme SwimsUK
41John Willis4:50.05F6Chalkwell RedcapsUK
42Sulev Marja5:02.90G5Hermes VaabinaEST
43Siim Sildnik5:19.62C14EST
N/ASiim KukkDNSCTartu TaliujumineEST
N/AAhto VegmannDNSCLoodusvägi Oü/Viimsi VeeklubiEST
N/AFridons PipijaDNFGVentspilsLAT
N/APete HolleyDNSFEast Grinstead Tri ClubUK
N/ABoguslaw OgrodnikDNSFPolish Ogrodnik TeamPOL
N/AAhti EelmäeDNSETilgu HülgedEST
N/AMorten VogeliusDNSEHolbæk Fridykker KlubDEN
N/AKonstantin PerepelkinDNSEBelgorodRUS
N/ASiim AngerpikkDNFEEST